Clan YmC [You May Cry]
Welcome to our forum have a nice day.
Clan YmC [You May Cry]
Welcome to our forum have a nice day.
Clan YmC [You May Cry]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Clan YmC Official forum
 
HomeLog inhttp://www.premium-dota.com/analyzer/GalleryRegisterLatest imagesSearch

 

 .......

Go down 
+12
PaizwAptoNet
YoU_WiLL_DiE
zZzZz-
I.KiLL.FoRFun
SUPBRO
ioli
Euthyrox
PrO)Gm2
HeLL-CurseD
ela_qq
Mr.Sven
sergios
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
sergios
YmC User Abuse Captain
YmC User Abuse Captain
sergios


Posts : 86
Reputation : 132
Reputation : 4
Join date : 2011-04-16
Age : 31
Location : woods

....... - Page 4 Empty
PostSubject: .......   ....... - Page 4 EmptySat Jan 21, 2012 8:03 pm

First topic message reminder :

loipon:
thelw na protinw ena systima psifoforias
px:na metraei gia 2 oi gnwmes staff/head admins,1.5twn wardens,1twn melwn tis ymc,0.5atoma pou den einai se kapoia clan ymc alla gnwrizoun pws leitourgei kai aplws einai se alles clan i den theloun na boun...
kserw den einai dikaio na min metrane oles oi gnwmes to idio alla den ginete na apofasizoun isaksia enas pou den einai kan stin clan kai enas head admin!...den me noiazei toso to poso tha metraei i gnwmi tou kathenos alla to na pairnontai oso poio dimokratika ginontai oi apofaseis....
Stin sygekrimeni periptwsi (enwsi me priv px) borei oi headadmins na exoun kapoia pragmata sto myalo tous kai na nomizoun oti i clan tha ginei kalyteri logw twn kalyterwn bots.....alla den symfwnouse sxedon kanenas allos ektos apo 3,4 atoma....
Den einai i lisi o kathenas na leei feygw etsi apla...simera bika to apogeyma kai mesa se 30lepta eida
1on)clan me kamia 15atoma apo ymc dyrastemina pou egine pub league...
2on)ton taraxopio na malwnei me pro)gm2 kai enan allon n-o-f-e-a-r head tis clan priv kai na pigainei na diwxnei atoma apo tin ymc2 kai na psaxnei new clan giati den borouse na pei tin apopsi tou kai giati oi head admins ton exoun grammeno
3on)ton eythurox na pareteite apo to staff kai genikws ymc kai dota1 (post sta news) kai ton ela_qq (apo ta idritika meli tis ymc)ektos clan!!
+exei fygei nightmare21 tin proigoumeni bdomada kai posoi alloi akoma den kserw.....

kai aytin tin periptwsi tin efera san paradeigma mono
egw thewrw lathos sxedon oti kanoun stin ymc opws:
allaksame 3 fores (an thymamai kala borei kai parapanw) foroum kai ayti einai i 4 fora pou allazoume foroum mesa se 5mines!!Kata ayton ton tropo ektos oti xanontai ta abuses,ta aplications,ta news kai genika oles oi katigories tou foroum meta apo ena symeio kourazete na kanei o allos register afou kserei oti se 1,2mines to poly 8a ksanaallaksei (min pei kaneis ayto tha einai monimo (to pvp foroum) giati kai gia ayto ta idia legate!!).Etsi den kseroume poioi einai admins,poioi einai bans kai poioi exoun warns an xanoume olo to foroum giati ayta apothikeyontai sta posts tou foroum kai sta bots(to epomeno)
allaksame episis 4fores bots!!!alla aparadekto kai ayto...kai entaxi opws kai na to kanoume tha mou peite ti me noiazei ktlp.....afou staff eimai,admin exw ta stats dn me noiazoun,gia plaka paizw ktlp.....se ayto to 8ema lypamai ta paidia pou den einai admins oute gnwsta atoma stin ymc(se poious na einai gnwsta afou apo oli tin clan paizoume 6,7atoma alla ayto einai allo 8ema) kai genikws den bainoun channel mas kai mazeyan stats apo to eleos...otan eixame ton palio server teleytaies meres me rwtisan 5 i 6 atoma an thymamai kala an borw san staff pou eimai na tous metaferw ta stats tous giati eixan kamia 70-120 wins (kai ithele 150)gia na gineis admin(alli paratrabigmeni apofasi me 150 GAMES OXI WINS ginese sta da tis nol telos padwn) kai den thelan na ksanaarxisoun apo tin arxi!!kai gia na me kanoun emena /w symainei oti ikseran apo to foroum mas poioi einai staff kai genikws pou tha apeythithoun.....enas pou paizei apo to eleos kai den bainei sto foroum pou na kserei....kai den xathikan 1fora ta stats alla panw apo 4(mazi me aytin).....diladi o allos mazeyei px 80games(80wres apo tin zwi tou xamenes kai i dota se kourazei kai sou dimiourgei yperentasi) gia na allaksoume server emeis....meta giati na ksanapaiksei se mas.....ade na bei allo kana mina....alla otan xasei 2eri fora ta stats tou den nomizw na einai toso mazoxas na ksanapaiksei se mas...kai to allo thema einai kyriws ta bans kai deytereyontos oi admins...den ginete 3mines na paideyomaste oloi oi admins na kanoume bans gia leave kai manners (giati to 96-97% twn bans pisteyw oti einai swsto afou den kanei o allos admin abuse (ektos an den kserei apo foroum i na kanei register periptwsi 3%15xrwnwn kai katw diladi)) , na exei ftasei i banlist twn bots apo oso thymamai 6.800 kati kai meta na ksanabanaroume ola ta "ZWA" kai ta multy accounts tous pou bainoun gia na leavaroun,na brisoun,na kanoun ruin i na ekmetaleytoun diafora bugs sta bots gia diko tous symferon...kai oi admins.....poioi tha einai admins??aytoi pou tha mazepsoun 150 games??se poia bots pou ana 2mines sbinontai??pou kratontai synolika stats tou kathenos??na kseroume an aksizei gia admin,an einai kalos paiktis i an einai enas leaver&ruiner??

oso gia tin enwsi me tin clan priv den to syzitw kan to thema...palia thymamai(prin 2 xronia) o ioli ebriske mikres clan kai tis "dielie" i kalytera ebaze tous leader na tis dialysoun gia na erthoun stin ymc kai twra emeis me 6clans(pou pane oles skata alla ayto einai allo thema) parakaloume apo mia clan me 40-60atoma na paizoume sta bots tous kai dinoume etsi arada ta ranks (px head admin i super admin i oti allo exete balei sto scripts sas) na elegxoun oles tis ymc....atoma pou den borousan na fadastoun na exoun panw apo 50 atoma!!kai ektos apo ayto....."tous exoume toso anagi" pou anti na erthoun aytoi foroum mas i na kanoume ena kainourgio apo tin arxi pou tha leitourgei me koinous administrator/moderetor kai tha isxyoun koini rules pame emeis oloi sto diko tous foroum pou eimai sigouros 99% twn user tis ymc den exoun diabasei ta rules tous kai den kseroun px oti ekei to backdoor (na spaseis olokliro ktirio xwris crieps) APAGOREYETE!!kai etsi pame oloi san kopadi se ena allo foroum eidi diamorfomeno opws tous symferei,me dikous tous rules kai pame kai sta dika tous bots gia na min xasoun ta atoma tis priv ta stats tous....alla na ta xasoume gia 4i fora emeis

kai olo ayto egw to ematha etsi.....kaneis den rwtaei tipota...bainw ena apogeyma(na bw oti ebena spania mia fora tin bdomada ok to apofasisan xwris emena.....alla egw bainw kathe mera mexri kai twra pou exw eksetastiki kai xwris na paizw etsi gia na dw ti ginete) kai mou lene enwthikame me tin clan priv.....oute poia i apopsi sou oute tipota oute thes na pame ekei.....etsi to apofasisan 3atoma (eythurox pou einai head admin xthes emathe oti pigame stin priv apo mena den iksere tipota) kai etsi paei olo to kopadi
kai as alloi 20na exoun antiriseis
mono kai mono pou oi alloi kanan dikia tous clan (zero) kai oti exoun fygei 20+ atoma mesa se 2bdomades eprepe na sas anisixei.....
alla den peirazei gia tous head admins exoume tous ksenous....to akousa kai ayto xthes kalytera ti na tous kanoume tous ellines:S den exw ti na pw......oi ellines ektos oti "liwnoun" kai einai oi monoi pou paizoun 6,7,8,9 wres tin mera!!(as deite admin aplication sto mymgn i krinete apo ta atoma pou kserete) einai idia ethnikotita me mas!!boreis na tous miliseis na tous peis poly pio eykola pws leitourgei to foroum,ta bots kai genika oli i ymc na tous kaneis na se ebisteytoune......oi pio polloi pou asxolountai me tin clan einai 17-24 me idia endiaferonda kai boreis na peis kai kati parapanw kai na kaneis oso sou epitrepei to bnet "parea" kai toulaxiston na pernas wraia kai me plaka ta games sou.....an einai na bainei o ellinas me 9 ksenous game...poio to wraio na epidiknyei ta elliniki skills i ta skills tis ymc??i tha perasei kala i tha pei tipota me aytous.....mono na malwsei borei....kai pragmatika ta mona logia pou exw matheiakouw syxna) apo to bnet apo ksenous ennow einai retard,fuck you,go leave kai ennoeite den to lew oti ta lene se mena gia to gameplaying mou apla lew ti lene sta games....eee kai stin teliki as paei kai as dei opoios endiaferete ena game tis ymc me ksenous i den tha milane katholou i tha brizontai san ta kokoria.......kai i foberi diaskedasi otan bainw se tetoio game poia einai.....paw se lane lew ton allon na leei ta miss k kanw !mute ton eayto mou giati den borw na bainw kourasmenos kai na akouw tous ksenous na malwnoun gia to poios tha paei mid gia to poios exei kalytera skills(to channel poia einai public diladi den yparxei periorismos(orio) sta skills)....fobero game 60-70lepta na eimai muted i kai muted na min eimai ti tha anoiksw koubenta me aytous kai pataw kana !ping kana !mute kai kana !ban ......gia ayto tha bainoume oi ellines dota gia na parakalame pote tha teleiwsei to game apo tin baremara!!


TO POST DEN EXEI STOXO NA DEIKSEI OTI KANETE LATHOS KINISEIS STIN YMC ALLA TO OTI TIS KANETE KAI DEN RWTATE KANENAN!!TOULAXISTON AS PSIFIZAME OPWS EIPA STIN ARXI TOU POST....ALLA DEN GINETE 20+ ATOMA NA EINAI TOSO DYSARESTIMENA POU NA FEYGOUN APO TIN YMC,OI ALLOI APLA NA DIAFWNOUN KAI EITE NA MIN EXOUN POU NA APEYTHITHOUN(ta apla members px pou den exoun apopsi i pou fobountai i pou den kseroun poios apofasizei i nomizoun oti egw eimai ena member oute admin oute tipota giati na akousoun emena) EITE NA LENE MIA CLAN EINAI SIGA BAINOUME 1,2 GAMES TIN IMERA KAI SIGA NA MIN STENAXWRITHW GIA TO PWS PAEI MIA CLAN STO BNET I AN XASAN TA STATS TOUS 100 ATOMA KAI FYGAN ALLOI 50 SE ENA MINA!!
TOULAXISTON AN SYMFWNOUSE I PLIOPSIFIA DEN THA EIXA KANENA PROBLIMA
ALLA EILIKRINA EIDIKA GIA TIN TELEYTAIA ALLAGI ME TIN CLAN PRIV EKTOS APO TOUS HELL_CURSED,PRO)GM2(ME IOLI DEN MILISA ALLA AYTOS KAI OTI THA PAME STA SKATA NA TOU POUME NAI THA PEI KAI EXEI PROSOPIKO PROBLIMA (KAI DEN TON KATIGORW KATHOLOU POU DEN NOIAZETE KAI POU DEN ASXOLITE TOSO ME TIN YMC) KAI GIA AYTO EBISTEYE PLIRWS HELL_CURSED)
KAI APO OLOUS TOUS ALLOUS AKOUSA PARAPONA!!!KANENAS DEN EIPE ESTW METRIO LOGO PX NA PERASEI O MINAS NA DOUME PWS THA TA PAME.....OLOI THELOUN NA FYGOUN APO YMC I APLWS TOUS STENAXWREI APLA DEN TOUS AKOUEI KANEIS KAI LENE THA BOUNE ENA GAME ME TEAM KAI POIOS NOIAZETE GIA TO TAG STO B.NET

TO POST EINAI KYRIWS NA TO DOUNE MELI TIS YMC(ELLINES) GIA AYTO TO GRAPSA ME AGGLIKOUS XARAKTIRES ALLA STA ELLINIKA...PEITE TIN GNWMI SAS ELEYTHERA APO KATW KAI AN EXETE TOSI OREKSI KAI ANAGI TOUS KSENOUS METAFRASTE TO KAI STA AGGLIKA!!


TO NA PAEI DELETE(I GRAVEYARD) DEN THA TO SYGXWRESW KAI THA STIXISEI TIN APOXORISI MOU APO STAFF TEAM KAI CLAN..
Back to top Go down
http://www.clan-ymc.forumc.net

AuthorMessage
HeLL-CurseD
Project Head Admin
Project Head Admin
HeLL-CurseD


Posts : 233
Reputation : 424
Reputation : 13
Join date : 2011-04-16
Age : 36
Location : Katerini

....... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: .......   ....... - Page 4 EmptyMon Jun 11, 2012 4:28 am

1on ) Na peite oloi ena megalo euxaristo ston Niko pou kratouse toso kairo tin Clan.
2on ) Opos eipate Tin YmC tin stirisa ego alla i YmC itan k einai o Nikos.
Perasame oloi omorfa mazi gia poso kairo.Kaname 1000 games to bnet xorizotane se 3 katigories. eleos/Allstars/Clan YmC gia osous den gnorizoune eixame ftasei 1oi se activity ston europe battle net.Olo auto prepei na kleisei me omorfes koubentes kai oxi me kaugades.
Sas ektimo olous afantasta kai idietera ton Niko kai to kserei kai o idios Smile
Sas euxomai kali poreia stin zwi sas me Doulitsa pano apo ola kai xara:)
Kai euxomai olopsixa ta panta sto Niko Smile

Na ste kala oloi sas Sotos Smile
Back to top Go down
http://clan-ymc.forumc.net
I.KiLL.FoRFun

I.KiLL.FoRFun


Posts : 65
Reputation : 72
Reputation : 0
Join date : 2011-10-01
Age : 28
Location : Patra

....... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: .......   ....... - Page 4 EmptySun Jun 17, 2012 7:51 am

Den xreiazotan na teliwsei...Alla afou irthan etc ta pragmata ti na pw!Egw pantws tha krataw to icon tis ymc kai dilwnw oti den tha asxoloume me alli clan, ektos kai an thelisei o nikos na 3anaftia3ei tin YmC! Telos osoi pate d2 na 3erete oti to channel clan ymc einai anoixto gia olous!



Regards,
YmC Staff
Back to top Go down
Sponsored content





....... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: .......   ....... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
.......
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Clan YmC [You May Cry] :: Suggestions-
Jump to: